"Tıkla ve Yazdır" Dijital İş Akışınız

Zaman ve kaynaklardan tasarruf edin, vakalarınızı daha verimli bir şekilde tamamlayın.

Tarama ve Tasarım


1. Tarama & Tasarım

 Medit, Exocad ve 3Shape gibi lider diş CAD çözümleri ile uyumludur, uçtan uca sorunsuz bir operasyon sağlar.

Dosya Hazırlama


2. Dosya Hazırlama

Phrozen DS Slicer'ı kullanarak 3D tarama verilerinizi birkaç tıklamayla optimize edilmiş ve baskıya hazır dosyalara dönüştürün.

3D Baskı


3. 3D Baskı

Artık daha fazla uğraşmaya gerek yok. Sadece favori reçinenizi dökün ve hemen baskıya başlayın.

Son İşlem


4. Son İşlem

3D baskınızı doğru bir şekilde son işlemden geçirin ve hastanıza güvenle sunun.

Büyük Fotoğraf

Sonic Dental Serisi

Sonic XL 4K Plus

Diş Modeli Üretiminizi Basitleştirin.

 

 • Yeni bir ana kart sistemi ve yapım kalitesinde önemli iyileştirmeler sunarak, büyük parti yüksek hassasiyetli diş 3D baskılarının taleplerine dayanacak daha güçlü bir işletim sağlar.
 • ✔ Yaklaşık 35 dakikada 8 tam kemer modeli basabilir
 • ✔ Doğrulanmış reçine ayarları ile geniş malzeme uyumluluğu
 • ✔ Sabit bir baskı ortamı için geliştirilmiş ısıtma teknolojisi
Büyük Fotoğraf

Sonic Dental Serisi

Phrozen Wash+

Diş Modeli Üretiminizi Basitleştirin.

 • İki aşamalı bir yıkama işlemi gerçekleştirmek, FDA onaylı ve onaylı olmayan temizleme işlemleri için ayrı alanlar oluşturmak ya da çıktınızı ikiye katlamak için her iki tankı da kullanmak gibi, tüm ihtiyaçlarınıza kolayca uyum sağlayacak şekilde tasarlanmış olan Wash+, çeşitliliğiniz için birebirdir.
 • ✔ Çok yönlü çift tank sistemi.
 • ✔ Yaklaşık 5 dakikada tamamen yıkanır.
 • ✔ 200 yıkama profilini sığdırabilir.
Büyük Fotoğraf

Sonic Dental Serisi

Phrozen Cure

 • Alan tasarrufu sağlayan yapısı ile Phrozen'un Post-Kür UV Lambasını diş kliniğinizde veya laboratuvarınızda kolayca yerleştirebilirsiniz. Bu kompakt cihaz, 365nm, 385nm, 405nm UV-LED'lerini kullanarak hızlı kürleme sağlar ve tüm diş indikasyonlarınızı eşit bir şekilde kürlemek için 360 derece dönebilen plakalar kullanır.
 • ✔ 360 Derece Her Yöne Kürleme.
 • ✔ Hızlı Kürleme • Sabit Güç Kaynağı.
 • ✔ Geniş malzeme uyumluluğu.
Dosya Hazırlama

Kolay, Hızlı ve Otomatik Dosya Hazırlama

Phrozen DS Slicer, dosya hazırlama işini tahminden çıkaran sezgisel bir yazılımdır. Baskı yönlendirmesinden destek yerleşimine kadar tümü otomatik olarak oluşturulur ve "baskıya hazır" dosyaları birkaç tıklama ile elde etmenize yardımcı olmak için optimize edilir.

Baskıya Doğrudan Başlama

Öğrenme Eğrisini Kısaltın & Doğrudan Baskıya Başlayın

Bu kapsamlı rehber, 3D baskı yolculuğunuza hemen başlamanız için gerekli olan tüm bilgilerle sizi donatıyor. Daha fazla bilgi ve pratik yönergeler için, Chitubox kullanım ve kurulumuna dair videomuzu izleyin. Bu video, eyleme dönüştürülebilir ve kapsamlı bilgilerle dolu olup, 3D baskı maceranızda size rehberlik edecek!


Her İhtiyacınız İçin Profesyonel Dental ReçineleriPhrozen her zaman profesyonel seviyede diş materyalleri yaratmayı ve çeşitli kullanım senaryoları için hızlı ve hassas dental reçineleri geliştirmeyi hedefler.
Ürün

Gingiva Mask ReçinesiGüvenlik Veri Formu Kullanıcı Kılavuzu

Gingiva Mask Reçinesi, özellikle diş hekimliği için tasarlanmış, yüksek elastikiyete ve boyutsal kararlılığa sahip yumuşak bir malzemedir. İstenilen şekle kolayca kesilebilir ve mükemmel renk kararlılığı sergiler. Esas olarak diş modelleriyle birlikte kullanılan Gingiva Mask Reçinesi, diş implant modellerinde ve kron ve köprü modellerinde diş eti dokusunu basmak için uygundur. Ağız içi yumuşak dokuların görünümünü ve hissini taklit etmek için yapılmıştır, bu sayede teknisyen protezleri hastanın ağız içi durumuna göre mükemmel bir şekilde ayarlayabilir. Protez ayarlamaları için diş eti dokularının basımı için idealdir.

Ekstra Resim 1 Ekstra Resim 2 Ekstra Resim 3Ürün

Dental Study Model ReçinesiGüvenlik Veri Formu Kullanıcı Kılavuzu

Phrozen Study Model Reçinesi, hızlı ve ekonomik bir şekilde baskı yapma imkanı sunar. Her katmanı sadece 1,5 saniyede basabilen bu reçine ile tam bir diş yay modeli 25 dakikadan daha az bir sürede hazır hale getirilebilir. Beyaz mat yüzeyi sayesinde, kozmetik diş hekimliği, oral cerrahi ve ortodonti gibi alanlarda tedavi planlaması için önemli bir yardımcı araçtır ve hastaların tedavi sürecini daha iyi kavramalarına olanak tanır.

Ekstra Resim 1 Ekstra Resim 2 Ekstra Resim 3Ürün

Water-Washable Dental Model ReçinesiGüvenlik Veri Formu Kullanım Kılavuzu

Su ile Yıkanabilir Diş Model Reçinesi, minimum daralma ile yüksek son kurulma hassasiyeti sunar. Su ile yıkanabilir formülasyonu, ofis ortamlarında bile güvenli ve kolay kullanım sağlayarak, hem hastalar hem de uygulayıcılar için konfor sunar. %90'ın üzerinde bir değişkenlikle ±0.05mm toleransa sahip olan Su ile Yıkanabilir Diş Model Reçinesi, tarandığında ve gerçek STL dosyasıyla karşılaştırıldığında inanılmaz bir hassasiyet gösterir, detaylı tanı modelleri için güvenilir bir seçenektir. Kullanım Alanı: Çıkarılabilir dişlerle taç ve köprü modelleri İmplant analog modelleri Tanı modelleri

Ekstra Resim 1 Ekstra Resim 2 Ekstra Resim 3Ürün

Dental Ortho Model ReçinesiGüvenlik Veri Formu Kullanım Kılavuzu

Phrozen Dental Reçinesi, 190°C'ye kadar ısı direnci ve 50μm çözünürlüğe sahip olmasıyla, şeffaf plaklar ve ortodontik aletler oluşturmak için son derece detaylı termoform modelleri basmak için en iyi seçeneğinizdir. Hoş bir mat gri bitişle formüle edilen bu reçine, düşük yansıtıcı yüzeyler sayesinde ortodonti profesyonellerinin tüm ince detayları incelemelerine ve hastaların tedavilerini rahatlıkla planlamalarına olanak tanır. Kullanım Alanları: Şeffaf plak modelleri Ortodontik modeller

Ekstra Resim 1 Ekstra Resim 2 Ekstra Resim 3